Gry Traktory

Wpisy

 • piątek, 17 maja 2013
  • Gry Traktory

   W internecie od pewnego czasu niezłą karierę robią gry polegające na jeździe traktorem. Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czemu właśnie jazda rolniczymi pojazdami cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Być może każdy z graczy chce spróbować czegoś innego i odpocząć trochę od typowych gier samochodowych.

   W sieci znajdziemy wiele różnych gier, jedne z nich są bardzo proste i nie wyróżniają się niczym niezwykłym na tle konkurencji, inne z kolei swoim rozmachem i mnogością możliwości potrafią zadziwiać. Wszystkie gry traktory możemy podzielić na kilka podstawowych kategorii - z jednej strony mamy typowe gry zręcznościowe w których musimy pokonać określony dystans po trudnym, pełnym przeszkód, pagórków, kamieni i innych obiektów terenie.

   Stanowią one większość gierek z tej kategorii. Z drugiej zaś istnieją tytuły które polegają zazwyczaj na transportowaniu towaru z punktu a do punktu b. Kolejnymi grami są gry których zadanie polega na parkowaniu. One z kolei polegają na ustawieniu naszego traktora w określonym miejscu oznaczonym zazwyczaj prostokątem.

   Poniżej zamieszczamy jedną z fajniejszych gier przeglądarkowych o traktorach. Zagrajcie i spróbujcie swoich sił! W więcej gier tego typu możecie pograć tutaj.

   Jeśli masz ochotę zagrać w więcej gier o traktorach zajrzyj na GaHe.pl!

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Gry Traktory”
   Tagi:
   Autor(ka):
   romek512
   Czas publikacji:
   piątek, 17 maja 2013 12:07

Archiwum

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa